Výstup na K 50

7.3. 2015 proběhla akce: "Výstup na K 50." Vše vymysleli a zrealizovali Dita s Michalem a musím říci: "Bylo to super a moc mě jejich nápad potěšil." Jedlo se, pilo a hlavně hrálo wink Díky Dito a Michale.

Aaaaaaaale k věci. Šlo o to, že jsme měli během několika dlouhých hodin odehrát 50 her. Bylo jedno, zda-li se jednalo o Kámen, nůžky, papír, Dominion, Mikado atd, atd, šlo zkrátka zahrát a dohrát jedenkrát co nejvíce her. Důležitým pravidlem však bylo, aby hra byla uznána, musel jsem tuto hru hrát i já, tedy Karel.

Začali jsme v sobotu v devět ráno a skončili jsme v 1 hodinu ráno v neděli. Byl to šílený herní maraton a stihli jsme odehrát 28 her. A jak to dopadlo? Vyhráli:

Michal      4x    (KNP, Mikado, Tik..Ťak..Bum!, Želví závody)
Karel        6x    (Ostrov, Timeline, Doble, Pako, Bang!, Alhambra)
Dita          6x    (Domino, Infarkt, Žížaly, Jenga, Pako, 6. bere)
Lukáš       6x    (Černé historky, Wasabi, Střelené kachny, Bang!, Dominion, Roborally)
Pupák      4x    (Hádej kdo jsi?, Kamínky, Sabotér, TransAmerica)
Boňa        2x    (TransEuropa, Cesta kolem světa za 90 dnů)

František Karásek VŽDY vyhrává

František Karásek se stal Mistrem Hané 2018, stejně tak vyhrál klubovou ligu a stal se Mistrem klubu. František se také zúčastnil posledního letošního Supermasteru v Brně a ANO, František tento turnaj

Hanácká Trefa třetí na MČR klubů

V sobotu, 18.8., jsme se zúčastnili MČR klubů v Zastávce. Hanáckou Trefu reprezentovali František Karásek (kapitán), Lenka Kosková, Ivo Losík, Radek Julinek st. a Drahoslav Zavadil. Po několika

Kuličková sezona začala v Bedihošti

V letošní sezoně máme za sebou první dva turnaje, které jsme odehráli v Bedihošti. Začali jsme turnajem Open, 15. dubna, a hned přišlo první překvapení, přijelo 39 hráčů což lze označit za rekordní

Šipkaři ukončili sezonu na 2. místě

Náš šipkový oddíl ukončil sezonu na skvělém druhém místě, lepším týmem byli už jen Brablenci Kojetín. Za toto umístění si naši chlapci zaslouží velkou gratulaci. Za celou sezonu odehrál tým 18

2. ročník DOMINION liga Hanácké Trefy

2. ročník DOMINION ligy máme za sebou. Vítězem se stal Luboš Karásek, před Bohčou a Toníkem. No, mládí nám starším šlape na paty. Pozitivním na letošní soutěži bylo to, že se zvdedl počet soutěžících