Novinky

Ženklava Open

Dan a Lucie Besedovi se rozhodli uspořádat kuličkový turnaj na zcela novém místě, v Danově rodišti - Ženklavě. No a my z Hanácké Trefy jsme u něčeho takového samozřejmě nemohli chybět.

Díky masivní propagaci se tohoto turnaje, zaměřeného především na nováčky, zúčastnilo neuvěřitelných 41 hráčů, což u kategorie Open není běžným jevem.

No a protože většina ze soutěžících byli skutečně úplní nováčci, ujal se Pupák názorného vysvětlování pravidel.

Hráli jsme švýcarským systémem na šest kol a všichni se náramně bavili. Kromě klasického turnaje připravili pořadatelé ještě doplňkové soutěže. Pro děti byl připraven závod koloběžek, pro všechny kuličkáře pak překážková dráha, kde jsme soutěžili na počet cvrnků jež přivedou kuličku do důlku. Tuto disciplínu vyhrála naše Dáša Karásková.

No a závěrem je třeba pochlubit se i výsledky, našim hráčům se totiž skvěle dařilo, když František Karásek vyhrál celý turnaj a tím pádem se stal i nejlepším juniorem. Druhý skončil František Gregor z ostravského Kulotvorstva a třetí byl, opět náš, Pavel Kotyza. Nejlepším nováčkem se pak stal Pavel Zajíček, který skončil pátý.

<< Zpět na předchozí stránku

Novinky:

Discgolfová liga Hanácké trefy 2024

Přátele, milovníci lítajících disků Máme tady další již třetí ročník Discgolfové ligy Hanácké trefy. Níže naleznete termíny turnajů, které jsme u píva s Pupákem uvařili. Prosím, zapište si tyto

ZÁVĚREČNÉ KOLO HT ChTDG 2023

Tímto zvu všechny příznivce na poslední turnaj naší discgolfové ligy HT do Malé Morávky - přesně na hřiště v Karlově pod Pradědem. Sraz účastníků v sobotu 18.11.2023 v 9:30 - proběhne registrace. V

Lenka Kosková mistryní klubu

Letošní kuličková liga je již za námi, ve vzájmných zápasech si vedla nejlépe naše dlouholetá členka Lenka Kosková. Je to tak poprvé v historii, co má náš klub mystrini! Zároveň byla přerušena 5-ti

3. kolo HT ChTDG

10.6. 2023 se uskuteční na discgolfovém hřiští v Dlouhé Loučce již třetí turnaj naší ligy v dicgolfu. Registrace hráčů proběhne v 9:45 hod u výhoziště č. 1 a v 10:00 hod zahájíme výhozem tento turnaj.

Šipkaři skončili sezónu na 2. místě!

Máme za sebou šipkovou sezónu 2022/23. Naši šipkaři si vedli velmi dobře, když z 22 ligových zápasů 18x vyhráli. I přes tuto vynikající bilanci skončili, bohužel, "až" na druhém místě. Jako ještě o