Novinky

I. turnaj MASTERS na Hané

V sobotu, 22.6., se na tenisovém hřišti v Křenůvkách uskutečnil další z kuličkových turnajů v našem regionu. Tentokráte ale bylo vše trochu jinak, jednalo se totiž o turnaj  Masters, což jsou turnaje nejvyšší kategorie. Těchto turnajů je v každém roce omezený počet a sjíždějí se na ně hráči z celé republiky. I v Křenůvkách tomu nebylo jinak, zastoupeni zde byli hráči např. z Prahy, Kladna, Ostrava či Neratovic, no a samozřejmě také hráč místní. Pro nás jako pořadatele to byla velká výzva, vždyť se jednalo o první takto významný kuličkový podnik v našem regionu.

Celkem se turnaje zúčastnilo 55 hráčů, včetně 7-mi juniorů. Díky tomu bylo na turnaji zastoupeno celkem 11 sportovních klubů. Velmi příjemně nás překvapilo i počasí, očekávali jsme přeháňky a lokální bouřky, sluníčko však nakonec vydrželo po celý den a nic tak nebránilo skvělým sportovním výkonům. V první fázi turnaje jsme hráče rozdělili do 16-ti skupin, následoval přechod do klasického KO pavouka na dvě prohry. S nástrahami hry se nakonec nejlépe poradil Martin Dostál, který zaslouženě skončil na prvním místě. Na druhém místě Martina následovala Pavla Kvasničková a třetí skončil, nedávno ještě junior, Martin Mišovič.

Mezi juniory pak exceloval František Karásek z Prostějoviček, následován Ondřejem Vysloužilem a Evou Řídkou.

Z našich domácích hráčů si pak nejlépe vedli Ivo Losík (16. místo), Karel Ondrůj (19. místo) a Lukáš Vlček (22. místo). Mezi kluby se pak náš klub, Hanácká Trefa, umístil na celkovém třetím místě. Vítězství si odvezl klub GLÁSFÉR TÝM, druhý skončil M-Dream Team.

Celá akce byla aktéry hodnocena vesměs kladně o čemž svědčí i mnoho příslíbů účasti v příštím roce.

<< Zpět na předchozí stránku

Novinky:

2. turnaj Discgolfové ligy HT - Karlov

27.4. - Karlov - Discgolfová liga HT 2024 https://www.idiscgolf.cz/hriste/detail/176 Všechny příznivce discgolfu zveme do Karlova pod Pradědem (Malá Morávka), kde proběhne 2. turnaj naší discgolfové

Co se dějě v Discgolfovém světě

Tuto neděli 14.4. 2024 se někteří naši HTdiscgolfisté zúčastnili 3. ročníku Hloučela Open by Tailors Prostějov. Turnaj obsolvovali Madlen s Evžou a Karel, přátele z jiných týmů (Kuba, Jirka V., a

VÝSLEDKY 1. turnaje HT DISCGOLF TOUR 2024 - PROSTĚJOV

První discgolfový turnaj HT se povedl. Sice počet hráček a hráčů byl uzavřen na počtu 11, ale o sportovní zážitky nebylo nouze. Co více, počasí přálo (nebo hřálo?) a tak ani hody z chladné Hloučely

1. turnaj HT Discgolfové ligy 2024

7.4. 2024 se uskuteční 1. turnaj HT Discgolfové ligy 2024 Turnaj zahájíme v Kolářových sadech (změna, proti původnímu plánu). Zde odehrajeme 3 kola, tzn. 18 jamek. Po odehrání posledního kola se

Discgolfová liga Hanácké trefy 2024

Přátele, milovníci lítajících disků Máme tady další již třetí ročník Discgolfové ligy Hanácké trefy. Níže naleznete termíny turnajů, které jsme u píva s Pupákem uvařili. Prosím, zapište si tyto