Novinky

I. turnaj MASTERS na Hané

V sobotu, 22.6., se na tenisovém hřišti v Křenůvkách uskutečnil další z kuličkových turnajů v našem regionu. Tentokráte ale bylo vše trochu jinak, jednalo se totiž o turnaj  Masters, což jsou turnaje nejvyšší kategorie. Těchto turnajů je v každém roce omezený počet a sjíždějí se na ně hráči z celé republiky. I v Křenůvkách tomu nebylo jinak, zastoupeni zde byli hráči např. z Prahy, Kladna, Ostrava či Neratovic, no a samozřejmě také hráč místní. Pro nás jako pořadatele to byla velká výzva, vždyť se jednalo o první takto významný kuličkový podnik v našem regionu.

Celkem se turnaje zúčastnilo 55 hráčů, včetně 7-mi juniorů. Díky tomu bylo na turnaji zastoupeno celkem 11 sportovních klubů. Velmi příjemně nás překvapilo i počasí, očekávali jsme přeháňky a lokální bouřky, sluníčko však nakonec vydrželo po celý den a nic tak nebránilo skvělým sportovním výkonům. V první fázi turnaje jsme hráče rozdělili do 16-ti skupin, následoval přechod do klasického KO pavouka na dvě prohry. S nástrahami hry se nakonec nejlépe poradil Martin Dostál, který zaslouženě skončil na prvním místě. Na druhém místě Martina následovala Pavla Kvasničková a třetí skončil, nedávno ještě junior, Martin Mišovič.

Mezi juniory pak exceloval František Karásek z Prostějoviček, následován Ondřejem Vysloužilem a Evou Řídkou.

Z našich domácích hráčů si pak nejlépe vedli Ivo Losík (16. místo), Karel Ondrůj (19. místo) a Lukáš Vlček (22. místo). Mezi kluby se pak náš klub, Hanácká Trefa, umístil na celkovém třetím místě. Vítězství si odvezl klub GLÁSFÉR TÝM, druhý skončil M-Dream Team.

Celá akce byla aktéry hodnocena vesměs kladně o čemž svědčí i mnoho příslíbů účasti v příštím roce.

<< Zpět na předchozí stránku

Novinky:

František Karásek je Mistrem klubu

I v letošním roce jsme odehráli celoroční soutěž, kuličkovou ligu, ze které vždy na konci vzejde Mistr klubu. V tomto roce se hrála pouze první liga, které se zúčastnilo celkem osm hráčů. Na třetím

Karel Kočí je Mistrem Hané

V neděli, 11. září, se uskutečnil závěrečný kuličkový turnaj naší sezony. Jako každý rok šlo o Mistra Hané. Turnaje se zúčastnilo 8 hráčů. Loňský vítěz, Radek Julinek st., tentokráte svou pozici

Známe nominace na MH 2022

V neděli, 14. srpna, proběhl poslední turnaj Open, který mohl zamíchat kartami ohledně nominovaných na letošního Mistra Hané. Účast v tomto prestižním turnaji si nakonec vybojovalo šest hráčů z našeho

HT Challenger tour DiscGolf 2022 - Otaslavice

Zdravím všechny milovníky discgolfu. Již tuto neděli se opět roztočí disky nad hřištěm v Otaslavicích naší HT ligy v discgolfu. Ale k věci: - termín turnaje: 19.6. 2022 - místo srazu: discgolfové

Sobotní turnaj v DISGOLFU

Hanácká trefa Vás zve na další turnaj v disgolfu pořádaný naší HT. Co potřebujete: - disky - dostavit se dne 14.5.2022 k první jamce na vyškovském discgolfovém hřišti - sraz v 9:30 Přijeďte s námi si