Novinky

Opět Mostkovice

Jako již mnohokrát předtím, i v neděli 30.8. jsme se sešli na kuličkovém turnaji v Mostkovicích. Zřejmě s ohledem na končící prázdniny nebyla účast nejvyšší, ale i tak se nás sešlo 23. Uvítali jsme mezi sebou nejen nováčky, ale i hráče kteří si přišli zahrát podruhé - a za to jsme samozřejmě rádi.

Turnaj probíhal zpočátku v tradičním duchu, ovšem jak se postupně dostával do dalších fází, přinášel stále další a další překvapení. Favorité končili v dohrávkách, zatímco jiní proklouzávali pavoukem jako nůž máslem.

Vítězem se stal nakonec Pavel Kotyza, který ve finále porazil Danu Procházkovou. Zajímavé bylo, že tento den to byl již třetí vzájemný zápas této dvojice. V základních skupinách vyhrála Dana, ve vyřazovacích bojích pak Pavel, stejně jako nakonec ve finále. Třetí skončil František Karásek.

Ten vyhrál i mezi juniory, když za sebou nechal Ondru Sedláčka a Toníka Karáska.

<< Zpět na předchozí stránku

Novinky:

Discgolfová liga Hanácké trefy 2024

Přátele, milovníci lítajících disků Máme tady další již třetí ročník Discgolfové ligy Hanácké trefy. Níže naleznete termíny turnajů, které jsme u píva s Pupákem uvařili. Prosím, zapište si tyto

ZÁVĚREČNÉ KOLO HT ChTDG 2023

Tímto zvu všechny příznivce na poslední turnaj naší discgolfové ligy HT do Malé Morávky - přesně na hřiště v Karlově pod Pradědem. Sraz účastníků v sobotu 18.11.2023 v 9:30 - proběhne registrace. V

Lenka Kosková mistryní klubu

Letošní kuličková liga je již za námi, ve vzájmných zápasech si vedla nejlépe naše dlouholetá členka Lenka Kosková. Je to tak poprvé v historii, co má náš klub mystrini! Zároveň byla přerušena 5-ti

3. kolo HT ChTDG

10.6. 2023 se uskuteční na discgolfovém hřiští v Dlouhé Loučce již třetí turnaj naší ligy v dicgolfu. Registrace hráčů proběhne v 9:45 hod u výhoziště č. 1 a v 10:00 hod zahájíme výhozem tento turnaj.

Šipkaři skončili sezónu na 2. místě!

Máme za sebou šipkovou sezónu 2022/23. Naši šipkaři si vedli velmi dobře, když z 22 ligových zápasů 18x vyhráli. I přes tuto vynikající bilanci skončili, bohužel, "až" na druhém místě. Jako ještě o