Novinky

Sedlec - Prčice

O slunném srpnovém víkendu jsme se opět vydali na kuličkový víkend do Sedlce. Náš kamarád Leoš s rodinou a mnoha pomocníky jej zde pořádal už popáté. Jako vždy přijeli někteří z nás již v pátek, aby nasáli tu správnou atmosféru před kuličkovým zápolením. Ostatní se pak připojili v sobotu ráno. I tento rok se tak v Sedlci sešla početná skupinka našich hráčů.

a přičteme-li i všechny ostatní kuličkáře, bylo nás ještě mnohem více :-)

V sobotním turnaji kategorie Masters se z našich umístil nejlépe Marek Růžička, který obsadil výborné páté místo. Na 13. místě v celkovém pořadí pak skončil i náš nejlepší junior, František Karásek. Na stupeň nejvyšší pak dosáhla Veronika Šťastná, která ve finále porazila Pavla Zoufalého.

V neděli jsme pak pokračovali turnajem Open, který se hrál švýcarským systémem. V početné konkurenci se naši borci opět neztratili. Marek Růžička byl opět našim nejlepším hráčem, když tentokráte obsadil desáté místo.

Je třeba také připomenout výbornou atmosféru při společném trávení sobotního večera, jídlo zajištěné našimi hostiteli bylo výborné, ubytování jako vždy skvělé a proč to nezmínit - dobré nálady a alkoholu byl dostatek. Petr Honců se postaral o vítanou kulturní vložku, když se chopil kytary a odehrál několik osvědčených šlágrů. No a samozřejmě i hřiště bylo výborně připravené.

A jak o této víkendové akci informoval místní tisk?

<< Zpět na předchozí stránku

Novinky:

Discgolfová liga Hanácké trefy 2024

Přátele, milovníci lítajících disků Máme tady další již třetí ročník Discgolfové ligy Hanácké trefy. Níže naleznete termíny turnajů, které jsme u píva s Pupákem uvařili. Prosím, zapište si tyto

ZÁVĚREČNÉ KOLO HT ChTDG 2023

Tímto zvu všechny příznivce na poslední turnaj naší discgolfové ligy HT do Malé Morávky - přesně na hřiště v Karlově pod Pradědem. Sraz účastníků v sobotu 18.11.2023 v 9:30 - proběhne registrace. V

Lenka Kosková mistryní klubu

Letošní kuličková liga je již za námi, ve vzájmných zápasech si vedla nejlépe naše dlouholetá členka Lenka Kosková. Je to tak poprvé v historii, co má náš klub mystrini! Zároveň byla přerušena 5-ti

3. kolo HT ChTDG

10.6. 2023 se uskuteční na discgolfovém hřiští v Dlouhé Loučce již třetí turnaj naší ligy v dicgolfu. Registrace hráčů proběhne v 9:45 hod u výhoziště č. 1 a v 10:00 hod zahájíme výhozem tento turnaj.

Šipkaři skončili sezónu na 2. místě!

Máme za sebou šipkovou sezónu 2022/23. Naši šipkaři si vedli velmi dobře, když z 22 ligových zápasů 18x vyhráli. I přes tuto vynikající bilanci skončili, bohužel, "až" na druhém místě. Jako ještě o