Novinky

Trefa v Praze

Protože právě skončený víkend byl posledním kuličkovým v této sezoně - nepočítaje Turnaj Mistrů, kam jsme se prozatím nenominovali - odjelo sedm našich členů, za doprovodu Marušky Losíkové, svést tuhé boje do vzdálené Prahy. Plán byl dopředu jasný, v sobotu Masters na Petříně a v neděli pak Open v Modřanech.

Sobotního turnaje se zúčastnilo 53 hráů a čtyři junioři. Hřiště bylo po vydatném pátečním dešti místy blátivé, ale pro hru vcelku schopné. Mírné problémy nastaly až po poledni, kdy se déšť spustil znovu a některé důlky byly zatopeny, i s tím si ale pořadatelé poradili. Počasíčko tedy nebylo úplně ideální, ale nálada bylo výborná. Jediným vroubkem snad byla absence točeného piva v místním stánku, ale jak už to tak chodí Ivoš velmi brzy zjistil kde se k tomuto moku dostat a tím situaci vyřešil.

Součástí turnaje bylo také vyhlášení nejlepších juniorů za rok 2013 kde náš klub díky Františkovi a Antonínovi Karáskovým obsadil druhé a třetí místo, kluci obdrželi pěkné poháry a drobné ceny. Za zmínku stojí i čtvrté místo pro Honzu Zavadila a páté pro Ondru Vysloužila, celkem tedy čtyři místa v první pětce pro Hanáckou Trefu a to je výborný výsledek a také velmi dobrý příslib pro budoucnost kuliček na Hané. Mimo tuto kategorii proběhla také volba nejlepšího turnaje za rok 2013 z pohledu hráčů. Výsledky jsou zatím neznámé a budou vyhlášeny na prvním Masteru příští sezony.

Z našich si na turnaji nejlépe vedlo trio Ivo Losík (18.), Pavel Kotyza (19.) a František Karásek (27.). Navíc mezi juniory obsadil František durhé místo a Tonda Karásek pak místo třetí, díky tomu oba kluci obdrželi, v tomto dni, již druhé poháry a já začla pomalu uvažovat zda to všechno uvezeme:-)

I díky těmto výsledkům obsadila Hanácká Trefa na tomto turnaji čtvrté místo (z 11-ti klubů) a tím v celoroční soutěži přeskočila Zoufalej tým. Celkově se tak v roce 2013, tedy ve své první sezoně, umístila na čtvrtém místě. Super výsledek!

Po kuličkových bojích jsme se rozhodli trochu relaxovat a navštívili jsme Aquapark v Čestlicích, za dvě hoďky zde strávené jsme vyzkoušeli všechny tobogány, zažili umělé vlnobití, trochu si zaplavali a poseděli ve výřivce. Pak už hurá ubytovat se a večer jsme zakončili v místní hospůdce, kde jsme u dobrého pivka probírali především Večerníčky :-)

V neděli ráno pak následoval krátký výlet obsahující návštěvu Pražského hradu, Chrámu Sv. Víta, procházku Nerudovou ulicí a také po Karlově mostě. Následoval rychláý přesun do Modřan a další kuličkový turnaj. Co nás velmi překvapilo, bylo počasí. Sluníčko se opravdu činilo a bylo možné hrát jen tak v tričku. Na hřišti se vystřídalo celkem 34 hráčů, z našich si vedl nejlépe Luboš Karásek, který skončil na 11. místě. Hanácká Trefa obsadila mezi osmi kluby druhé místo.

A tím pro tento rok kuličky končí, tak pa v příštím roce.

<< Zpět na předchozí stránku

Novinky:

2. turnaj Discgolfové ligy HT - Karlov

27.4. - Karlov - Discgolfová liga HT 2024 https://www.idiscgolf.cz/hriste/detail/176 Všechny příznivce discgolfu zveme do Karlova pod Pradědem (Malá Morávka), kde proběhne 2. turnaj naší discgolfové

Co se dějě v Discgolfovém světě

Tuto neděli 14.4. 2024 se někteří naši HTdiscgolfisté zúčastnili 3. ročníku Hloučela Open by Tailors Prostějov. Turnaj obsolvovali Madlen s Evžou a Karel, přátele z jiných týmů (Kuba, Jirka V., a

VÝSLEDKY 1. turnaje HT DISCGOLF TOUR 2024 - PROSTĚJOV

První discgolfový turnaj HT se povedl. Sice počet hráček a hráčů byl uzavřen na počtu 11, ale o sportovní zážitky nebylo nouze. Co více, počasí přálo (nebo hřálo?) a tak ani hody z chladné Hloučely

1. turnaj HT Discgolfové ligy 2024

7.4. 2024 se uskuteční 1. turnaj HT Discgolfové ligy 2024 Turnaj zahájíme v Kolářových sadech (změna, proti původnímu plánu). Zde odehrajeme 3 kola, tzn. 18 jamek. Po odehrání posledního kola se

Discgolfová liga Hanácké trefy 2024

Přátele, milovníci lítajících disků Máme tady další již třetí ročník Discgolfové ligy Hanácké trefy. Níže naleznete termíny turnajů, které jsme u píva s Pupákem uvařili. Prosím, zapište si tyto