Novinky

Ukončení sezony 2016

V neděli, 5.10., jsme v Křenůvkách ukončili kuličkovou sezonu, a to hned dvěma turnaji. Souběžně se uskutečnil finálový turnaj o Mistra Hané, kterému je věnován následující článek, a doprovodný Open.

I přesto, že už jsme se přehoupli do podzimního času, počasí nám přálo a užili jsme si posledního sluníčka.

Doprovodného turnaje se zúčastnilo 18 hráčů. Postupové podmínky byly opravdu tvrdé, již při jedné prohře se hráč propadl do společných dohrávek. Zde hráli všichni sestupující společně, každý se sedmi kuličkami.

Finálové utkání bylo vskutku unikátní, utkala se v něm Dáša s Lubošem, oba Karáskovi. Více štěstí měl nakonec Luboš. Ale i pro Dášu, která skončila druhá, se stal tento turnaj prvním, kde se umístila na stupních vítězů. Tuto skutečnost si náležitě užívala, dá se říci, že zářila štěstím - a kdo Dášu zná, ví že se to neobešlo bez hlasitých výbuchů radosti, gratulujeme! Třetí skončil Petr Mlčoch.

A na závěr jedna společná fotografie:

<< Zpět na předchozí stránku

Novinky:

2. turnaj Discgolfové ligy HT - Karlov

27.4. - Karlov - Discgolfová liga HT 2024 https://www.idiscgolf.cz/hriste/detail/176 Všechny příznivce discgolfu zveme do Karlova pod Pradědem (Malá Morávka), kde proběhne 2. turnaj naší discgolfové

Co se dějě v Discgolfovém světě

Tuto neděli 14.4. 2024 se někteří naši HTdiscgolfisté zúčastnili 3. ročníku Hloučela Open by Tailors Prostějov. Turnaj obsolvovali Madlen s Evžou a Karel, přátele z jiných týmů (Kuba, Jirka V., a

VÝSLEDKY 1. turnaje HT DISCGOLF TOUR 2024 - PROSTĚJOV

První discgolfový turnaj HT se povedl. Sice počet hráček a hráčů byl uzavřen na počtu 11, ale o sportovní zážitky nebylo nouze. Co více, počasí přálo (nebo hřálo?) a tak ani hody z chladné Hloučely

1. turnaj HT Discgolfové ligy 2024

7.4. 2024 se uskuteční 1. turnaj HT Discgolfové ligy 2024 Turnaj zahájíme v Kolářových sadech (změna, proti původnímu plánu). Zde odehrajeme 3 kola, tzn. 18 jamek. Po odehrání posledního kola se

Discgolfová liga Hanácké trefy 2024

Přátele, milovníci lítajících disků Máme tady další již třetí ročník Discgolfové ligy Hanácké trefy. Níže naleznete termíny turnajů, které jsme u píva s Pupákem uvařili. Prosím, zapište si tyto